Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

svcvcelin

Včelínský dvojboj 2020

46 fotek 18.9.2015 235 zobrazení
V neděli 26. ledna jsme pořádali mezinárodní závod ve sportovní gymnastice. Soutěže se zúčastnilo celkem 204 gymnastek z 19 klubů z Moravy a Slovenska. A i tentokrát se našim holkám dařilo na výbornou a doma zůstaly celkem čtyři medaile. Zlatou v nejstarší kategorii vybojovala Nikča Sedlářová, stříbrná cinkala na krku Klárce Kurfurstové a Vikči Táborské a bronz získala Sárinka Štěpánová. Je to velký úspěch, protože v každé kategorii startovalo dvacet až třicet gymnastek! Našimi nejmladšími závodnicemi, pro které to bylo první představení vůbec, byly Kája Kašpárková, Elenka Hartlová a Agátka Mičůnková, která si vedla velmi dobře a skončila na krásném čtvrtém místě. I ostatním slečnám děkuji za účast, o pololetkách nás čeká celodenní soustředění a příprava na únorový a březnový závod.